Jste zde

Jiří Macháček zve na dvacetiny na Lipnici!

    Už jen měsíc zbývá do startu jubilejního dvacátého ročníku festivalu Rocková Lipnice. Ten se v Amfiteátru pod hradem v Lipnici nad Sázavou uskuteční už v sobotu 13. července!

    „Vy, kteří chcete přijít na Rockovou Lipnici, tak se těšte! Protože jsem se právě dozvěděl, že tam budeme hrát a už teď se na vás těšíme,“ říká s humorem sobě vlastním frontman kapely MIG 21 Jiří Macháček. Kromě populární české kapely bude letos hlavními hvězdou Aneta Langerová nebo kapela Mňága a Žďorp. Milovníci rocku se mohou těšit také na Škwor, Krucipüsk, Dogu a Premier. Line-up doplní i regionální kapely Žralok ve zdi a Soustrast.

    Vstupenky na 20. Rockovou Lipnici můžete koupit hned několika způsoby. „Návštěvníci mohou využít buď tradičních předprodejních míst v okolních městech nebo v pobočkách sítě Ticketstream. Kupovat také můžou online z pohodlí domova – přes Ticketstream.cz nebo nově i přes náš facebookový profil vypočítává všechny možnosti pořadatel Václav Duben. Za lístky v předprodeji zaplatíte 350 Kč, na místě vás pak vyjdou na 450 Kč. 

    Unikátní pozváka Jiřího Macháčka z MIG 21

    TAGY: rocková lipnice,  lipnice nad sázavou, festival, léto, letní festival, vysočinafest, hudba, rock, mig21, macháček jiří, aneta langerová, mňága a žďorp, krucipüsk, škwor, doga, premier, žralok ve zdi, soustrast, vysočina-fest