Jste zde

Rocková Lipnice bude, na Lipnici přijede i Michal David!

    Po dvou měsících od jubilejního 20. ročníku festivalu Rocková Lipnice, se pořadatelé definitivně rozhodli: Tradice v amfiteátru pod hradem bude pokračovat i nadále!

    "Před dvacátým ročníkem jsme byli rozhodnuti, že to bude opravdu poslední Rocková Lipnice. Když jsme ale viděli tu neskutečnou podporu fanoušků a zájem, jaký o náš festival i přes konkurenci je, rozhodli jsme se pokračovat dál," vysvětluje zakladatel festivalu Václav Zástěra. Fanoušci se tak v červenci mohou těšit na jedenadvacátý ročník oblíbeného festivalu. "Zatím jsme na začátku, máme termín, začneme jednat s interprety a sponzory. Návštěvníci nám dali jasně najevo, že festival chtějí. To je asi to, co nám dodalo sílu jít dál," doplňuje Zástěra. 

    Pořadatelé ale na rok 2014 nechystají jen tradiční festival pro milovníky rocku. V červnu se v amfiteátru v Lipnici nad Sázavou uskuteční koncert krále diskoték Michala Davida! "Uvažujeme i o dalších akcí, vše se ale bude odvíjet od jednání v nejbližších měsících a samozřejmě od financí, které se nám od sponzorů podaří sehnat," dodává organizátor Václav Duben.