Jste zde

Rocková Lipnice nabídne to nejlepší z domácí rockové scény!

  Našlapaný line-up slibuje letošní 21. ročník Rockové Lipnice! První prázdninový festival na Vysočině se v amfiteátru pod hradem v Lipnici nad Sázavou uskuteční už v pátek a v sobotu 27. a 28. června.

  Letos bude festival znovu dvoudenní, na pódiu se během dvou dní představí patnáct interpretů. „Celý areál bude připravený už v pátek, k dispozici bude i stanové městečko na okraji Lipnice nad Sázavou. O hudební rozjezd víkendu se pak postarají kapely z různých koutů republiky,“ říká jeden z organizátorů Václav Duben. Úderem páteční devatenácté hodiny vystoupí na pódiu pod hradem skupina Xenon z Poděbrad. Po ní zahrají Nice Navels z nedaleké Světlé nad Sázavou, chybět nebude ani crossoverová partička Rain z Nového Města pod Smrkem a pátek zakončí pražská formace Soustrast.

  Sobotní program začne v poledne, jako první zahraje skupina Acheron, která si účast na festivalu zasloužila vítězstvím v soutěži Vysočina hledá talent. Na pódiu se pak postupně vystřídá Jelen s Kateřinou Marií Tichou, skupina Nebe a také lipnická stálice - kapela Mňága a Žďorp. Po ní program přitvrdí, následovat bude vystoupení skupin Alkehol, Harlej, Eddie Stoilow, UDG a Arakain. O dojezd se postará Žralok ve zdi, kapela, která vloni celý sobotní program startovala.

  Pro návštěvníky jsou tradičně připravené i stánky s občerstvením a také stanové městečko, ve kterém s platnou vstupenkou na festival přespí zdarma.

  Vstupenky na 21. Rockovou Lipnici můžete zakoupit v předprodeji na www.ticketstream.cz

  nebo na tradičních předprodejních místech po celém kraji do středy 25. července! K dispozici budou i v místě konání festivalu a to za 450 Kč na oba dny. Pro návštěvníky s trvalým bydlištěm v Lipnici nad Sázavou pak po předložení průkazu totožnosti platí cena 290 Kč!